Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ180L
IHSM7832PJ180L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук