Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ1R8L
IHSM7832PJ1R8L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.8UH 8.5A 13 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук