Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ220L
IHSM7832PJ220L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832PJ220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832PJ220L IHSM7832PJ220L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832-1762627.pdf Fixed Inductors 22uH 15%