Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ2R7L
IHSM7832PJ2R7L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 8.2A 16 MOHM SMD
Написати відгук