Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ330L
IHSM7832PJ330L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 3A 84 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832PJ330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832PJ330L IHSM7832PJ330L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832-1762627.pdf Fixed Inductors 33uH 15%