Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ470K
IHSM7832PJ470K Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD
Написати відгук