Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ470L
IHSM7832PJ470L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції IHSM7832PJ470L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHSM7832PJ470L IHSM7832PJ470L Виробник : Vishay / Dale ihsm7832-1762627.pdf Fixed Inductors 47uH 15%