Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ560L
IHSM7832PJ560L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD
Написати відгук