Продукція > VISHAY DALE > IHSM7832PJ680L
IHSM7832PJ680L Vishay Dale
ihsm7832.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD
Написати відгук