Продукція > VISHAY > IHTH0750IZEB100M5A
IHTH0750IZEB100M5A
IHTH0750IZEB100M5A VISHAY
VISH-S-A0024930849-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - IHTH0750IZEB100M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 10µH, 17.7A, 13A, 7700 µOhm, ± 20%
tariffCode: 85045000
Sättigungsstrom (Isat): 13A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: ± 20%
Induktivität: 10µH
euEccn: NLR
isCanonical: Y
RMS-Strom Irms: 17.7A
DC-Widerstand, max.: 7700µohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Produktpalette: IHTH-0750IZ-5A Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - IHTH0750IZEB100M5A - Induktivität, radial bedrahtet, Baureihe IHTH-0750IZ-5A, 10µH, 17.7A, 13A, 7700 µOhm, ± 20%, tariffCode: 85045000, Sättigungsstrom (Isat): 13A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Induktivitätstoleranz: ± 20%, Induktivität: 10µH, euEccn: NLR, isCanonical: Y, RMS-Strom Irms: 17.7A, DC-Widerstand, max.: 7700µohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Produktpalette: IHTH-0750IZ-5A Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750IZEB100M5A IHTH0750IZEB100M5A Виробник : Vishay / Dale ihth-0750iz-5a-260600.pdf Fixed Inductors 10uH 20%