Продукція > VISHAY DALE > IHTH0750JZEB6R8M5A
IHTH0750JZEB6R8M5A Vishay Dale
th50jz5a.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 23A 4.18 MOHM TH
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції IHTH0750JZEB6R8M5A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH0750JZEB6R8M5A IHTH0750JZEB6R8M5A Виробник : Vishay / Dale th50jz5a-101925.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20%