Продукція > VISHAY / DALE > IHTH1125KZEB4R7M5A
IHTH1125KZEB4R7M5A
IHTH1125KZEB4R7M5A Vishay / Dale
ihth-1125kz-5a.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 4.7uH 20%
на замовлення 3702 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 50A 1.82 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.82mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11.36MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 52A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHTH1125KZEB4R7M5A IHTH1125KZEB4R7M5A Виробник : Vishay Dale ihth-1125kz-5a.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 50A 1.82 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.82mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11.36MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 52A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 50 A