Продукція > VISHAY DALE > IHXL1100OZEB100K31
IHXL1100OZEB100K31
IHXL1100OZEB100K31 Vishay Dale
doc?34655
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 41A 2.59 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.100" L x 1.100" W (27.94mm x 27.94mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 2.59mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Current - Saturation (Isat): 35A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 41 A
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 41A 2.59 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.100" L x 1.100" W (27.94mm x 27.94mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 2.59mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Current - Saturation (Isat): 35A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 41 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHXL1100OZEB100K31 IHXL1100OZEB100K31 Виробник : Vishay / Dale doc?34655 Power Inductors - Leaded 10UH 41A 2.59 MOHM SMD