Продукція > VISHAY / DALE > IHXL2000VZEB100M3A
IHXL2000VZEB100M3A
IHXL2000VZEB100M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 10UH 83A 0.86 MOHM AEC-Q200
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук