Продукція > VISHAY / DALE > IHXL2000VZEB1R2M3A
IHXL2000VZEB1R2M3A
IHXL2000VZEB1R2M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 1.2UH 209A 0.15 MOHM AEC-Q200
на замовлення 20 шт:
Написати відгук