Продукція > VISHAY / DALE > IHXL2000VZEB4R7M3A
IHXL2000VZEB4R7M3A
IHXL2000VZEB4R7M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 4.7UH 110A 0.45 MOHM AEC-Q200
на замовлення 40 шт:
Написати відгук