Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-312-A60SB-VF-A1
IL-312-A60SB-VF-A1
IL-312-A60SB-VF-A1 JAE Electronics
IL-312 Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 60POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.087" (2.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm, Number of Rows: 2.