Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-312-A80P-VF-A1-E3500
IL-312-A80P-VF-A1-E3500
IL-312-A80P-VF-A1-E3500 JAE Electronics
IL-312%28rev.2007%29.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.061" (1.55mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.061" (1.55mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 2.5mm, 3mm, Number of Rows: 2.