IL-AG5-16P-D3C1
IL-AG5-16P-D3C1 JAE Electronics
IL-AG5_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-AG5-16P-D3C1 IL-AG5-16P-D3C1 Виробник : JAE Electronics jaeis03280_1-2271538.pdf Automotive Connectors 16P Pin Housing 2.5mm