IL-AG5-22P-D3C1
IL-AG5-22P-D3C1 JAE Electronics
Transportation_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HSG 22POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 22
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Male Pin
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 2679 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 22POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 22, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Male Pin, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).