IL-CMH315-120
IL-CMH315-120 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: CMH SE 315W GROW LIGHT 120V/240V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 20" L x 10" W x 12" H (514.9mm x 248.9mm x 298.9mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V, 240V
Applications: General Purpose Lighting
Can Replace Lamps: General Purpose Lamps
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMH SE 315W GROW LIGHT 120V/240V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 20" L x 10" W x 12" H (514.9mm x 248.9mm x 298.9mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V, 240V, Applications: General Purpose Lighting, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.