IL-CMH315-277
IL-CMH315-277 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: CMH 315W SE GROW LIGHT 277V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 20" L x 10" W x 12" H (514.9mm x 248.9mm x 298.9mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V
Написати відгук
Description: CMH 315W SE GROW LIGHT 277V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 20" L x 10" W x 12" H (514.9mm x 248.9mm x 298.9mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V, Applications: General Purpose Lighting, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.