IL-CMHDE1000-240
IL-CMHDE1000-240 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: CMH 1000W DE GROW LIGHT 240V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 24" L x 10" W x 9" H (601mm x 249mm x 235mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 240V
Applications: General Purpose Lighting
Base Type: K12 x 30s
Написати відгук
Description: CMH 1000W DE GROW LIGHT 240V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 24" L x 10" W x 9" H (601mm x 249mm x 235mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 240V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: K12 x 30s, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.