IL-CMHDE630-277
IL-CMHDE630-277 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: CMH 630W DE GROW LIGHT 277V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 24" L x 10" W x 13" H (597.9mm x 249.2mm x 318mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V
Написати відгук
Description: CMH 630W DE GROW LIGHT 277V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 24" L x 10" W x 13" H (597.9mm x 249.2mm x 318mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 277V, Applications: General Purpose Lighting, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps, Part Status: Active.