Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-G-11S-S3C2-SA
IL-G-11S-S3C2-SA
IL-G-11S-S3C2-SA JAE Electronics
IL-G Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Headers & Wire Housings Plug CBL 2.5MM 11P
на замовлення 2167 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 11POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 11, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-G-11S-S3C2-SA IL-G-11S-S3C2-SA Виробник : JAE Electronics IL-G Series.pdf Description: CONN RCPT HSG 11POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 11
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C