Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-G-12S-S3C2-SA
IL-G-12S-S3C2-SA
IL-G-12S-S3C2-SA JAE Electronics
IL-G Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Brown
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Number of Rows: 1
на замовлення 2226 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Brown, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-G-12S-S3C2-SA Виробник : JAE Electronics IL-G Series.pdf Headers & Wire Housings Plug CBL 2.5MM 12P