IL-LMPMH-7504K
IL-LMPMH-7504K Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: MH DE LAMP 750W 4K
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 320mm x 32mm
Voltage: 5500V (Start), 230V (Operating)
Part Status: Active
Current: 4.1 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MH DE LAMP 750W 4K, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 320mm x 32mm, Voltage: 5500V (Start), 230V (Operating), Part Status: Active, Current: 4.1 A.