IL-RMDE750-240
IL-RMDE750-240 Iluminar Lighting
Виробник: Iluminar Lighting
Description: 750W HPS REMTE BALLAST 120V/240V
Packaging: Bulk
Type: Remote Ballast
Operating Temperature: 0°C ~ 35°C
Voltage - Supply: 240VAC
Part Status: Active
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 750W HPS REMTE BALLAST 120V/240V, Packaging: Bulk, Type: Remote Ballast, Operating Temperature: 0°C ~ 35°C, Voltage - Supply: 240VAC, Part Status: Active.