IL-S-12S-S2C2
IL-S-12S-S2C2 JAE Electronics
IL-S-xS-S2C2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.