Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-S-15P-S2L2-EF
IL-S-15P-S2L2-EF JAE Electronics
IL-S-xP-S2L2-EF.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN HEADER 2.0MM 15POS TIN R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings 15P Pin Header 2mm R/A TH.
Інші пропозиції IL-S-15P-S2L2-EF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-S-15P-S2L2-EF Виробник : JAE Electronics IL-S-xP-S2L2-EF.pdf Headers & Wire Housings 15P Pin Header 2mm R/A TH