Продукція > JAE ELECTRONICS > IL-WX-12PB-HF-B-E1000E
IL-WX-12PB-HF-B-E1000E JAE Electronics
jae_06052019_IL-WX-12PB-HF-B-E1000E.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.8 mm pitch, SMT, parallel/ vertical, 12 pos., Pin header
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IL-WX-12PB-HF-B-E1000E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL-WX-12PB-HF-B-E1000E Виробник : JAE Electronics pdf_download_exec.cfm?param=SJ037731.pdf Description: CONN 12POS 0.8MM SMT