Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > IL13-BR1-H05-3100-100
IL13-BR1-H05-3100-100 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: IEC C13 FEMALE PLUG, STRAIGHT, L
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 3.28' (1.00m)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F
2nd Connector: IEC 320-C13
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IEC C13 FEMALE PLUG, STRAIGHT, L, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 3.28' (1.00m), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Інші пропозиції IL13-BR1-H05-3100-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL13-BR1-H05-3100-100 IL13-BR1-H05-3100-100 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_IL_13_13_P_19-1510399.pdf AC Power Leads IEC C13 Female plug, straight, lock - Brazilian plug 3 pins, male, straight - H05VV-F, 100 cm, Black, 3x1.00 mm