Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > IL13P-S-C14-UC-3100-050
IL13P-S-C14-UC-3100-050 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: C14 IEC LOCK+ DUAL LOCKING CONNE
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 1.64' (500.0mm)
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: H05VV-F
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C13
на замовлення 87 шт:
Написати відгук
Description: C14 IEC LOCK+ DUAL LOCKING CONNE, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 1.64' (500.0mm), Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: H05VV-F, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13.
Інші пропозиції IL13P-S-C14-UC-3100-050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IL13P-S-C14-UC-3100-050 IL13P-S-C14-UC-3100-050 Виробник : Schaffner IL13_IL13P_IL19-3073423.pdf AC Power Leads C14 IEC LOCK+ DUAL LOCKING CONNECTOR, 3x1.00 mm sq., 0.5 m, Black