ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V Vishay / Dale
ilas1206.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 60uh 25%
на замовлення 2765 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILAS1206ER600V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILAS1206ER600V ILAS1206ER600V Виробник : Vishay Dale ilas1206.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz