Продукція > VISHAY > ILBB0402ER601V.
ILBB0402ER601V.
ILBB0402ER601V. VISHAY
2237814.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILBB0402ER601V. - FERRITE BEAD, 1OHM, 200mA, 0402
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [1005 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: ILBB-0402 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
directShipCharge: 25
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0402ER601V. - FERRITE BEAD, 1OHM, 200mA, 0402, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [1005 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: ILBB-0402 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, directShipCharge: 25.