Продукція > VISHAY > ILBB0603ER102V.
ILBB0603ER102V.
ILBB0603ER102V. VISHAY
2237815.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - ILBB0603ER102V. - FERRITE BEAD, 0.6OHM, 100mA, 0603
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [1608 Metric]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: ILBB-0603 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: SMD
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
directShipCharge: 25
на замовлення 9686 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 99
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - ILBB0603ER102V. - FERRITE BEAD, 0.6OHM, 100mA, 0603, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [1608 Metric], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: ILBB-0603 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: SMD, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, directShipCharge: 25.