ILBB0805ER260V
ILBB0805ER260V Vishay / Dale
ilbb0805.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 26ohms 25%
на замовлення 7940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 26 OHM 0805 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILBB0805ER260V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0805ER260V ILBB0805ER260V Виробник : Vishay Dale ilbb0805.pdf Description: FERRITE BEAD 26 OHM 0805 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 60mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz