Продукція > VISHAY DALE > ILBB0805ER400V
ILBB0805ER400V
ILBB0805ER400V Vishay Dale
ilbb0805.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 40 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 40 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILBB0805ER400V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB0805ER400V ILBB0805ER400V Виробник : Vishay / Dale ilbb0805.pdf Ferrite Beads 40ohms 25%