ILBB1210ER310V
ILBB1210ER310V Vishay / Dale
ilbb1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 31ohms 25%
на замовлення 13626 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILBB1210ER310V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB1210ER310V ILBB1210ER310V Виробник : Vishay Dale ilbb1210.pdf Description: FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 31 Ohms @ 100 MHz