Продукція > VISHAY DALE > ILBB1210ER900V
ILBB1210ER900V
ILBB1210ER900V Vishay Dale
ilbb1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 90 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILBB1210ER900V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB1210ER900V ILBB1210ER900V Виробник : Vishay / Dale ilbb1210.pdf Ferrite Beads 90ohms 25%