ILBB1812ER121V
ILBB1812ER121V Vishay / Dale
ilbb1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Ferrite Beads 120ohms 25%
на замовлення 623 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.069" (1.75mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції ILBB1812ER121V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILBB1812ER121V ILBB1812ER121V Виробник : Vishay Dale ilbb1210.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.069" (1.75mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz