ILC0402ER12NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12NH 250MA 500 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER12NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER12NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402.pdf RF Inductors - SMD 12nH 10%