ILC0402ER15NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15NH 250MA 550 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER15NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER15NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402.pdf RF Inductors - SMD 15nH 10%