ILC0402ER18NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18NH 200MA 650 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER18NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER18NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402-223178.pdf Fixed Inductors 18nH 10%