ILC0402ER1N8S
ILC0402ER1N8S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 1.8nH 16.7%
на замовлення 23948 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 140 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER1N8S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER1N8S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 140 MOHM