ILC0402ER22NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER22NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER22NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402-223178.pdf Fixed Inductors 22nH 10%