ILC0402ER27NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27NH 200MA 900 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER27NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER27NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402-223178.pdf Fixed Inductors 27nH 10%