ILC0402ER2N2S
ILC0402ER2N2S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.2nH 13.6%
на замовлення 19220 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 160 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER2N2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER2N2S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 300MA 160 MOHM