ILC0402ER2N7S
ILC0402ER2N7S Vishay / Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 2.7nH 11.1%
на замовлення 19478 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7NH 300MA 170 MOHM.
Інші пропозиції ILC0402ER2N7S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER2N7S Виробник : Vishay Dale ilc0402.pdf Description: FIXED IND 2.7NH 300MA 170 MOHM