ILC0402ER33NK Vishay Dale
ilc0402.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33NH 200MA 1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ILC0402ER33NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ILC0402ER33NK Виробник : Vishay / Dale ilc0402.pdf RF Inductors - SMD 33nH 10%